T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - İstanbul Erkek Lisesi

2015-2016 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

SIRA ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE VE BÖLÜMÜ
1 ABDULLAH CEM ÖZBAY Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
2 ABDULLAH OĞUZ TURAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İktisat 
3 ABDULLAH ORKUN ALTUN Humboldt Universitat zu Berlin- Volkswirtschaftslehre ALMANYA
4 AFİFE VERA  KIRMIZI Northeastern University ABD
5 AĞAHAN HAYTA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
6 AHMET FARUK GÜNALP BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Fizik Öğretmenliği 
7 AHMET SELÇUK GÜLMEZ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ  İşletme
8 AHMET UTKU ANDİÇ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ    İşletme  
9 ALEYNA MÜFTÜOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
10 ALPER ERKAN Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
11 ALPTUĞ ÜNGÖR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
12 ARDA HAKKI YOLDAŞ Technische Universitat München - Informatik ALMANYA
13 ARIN MİRZA Technische Universitat München - Informatik ALMANYA
14 ASLI ATİLLA KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği  
15 AYSU AYDIN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
16 AYSU TANOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi 
17 AYŞE AVUKA Technische Universitat Berlin-Chemeie Engeer ALMANYA
18 AYŞE SELİN ÜZBE KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
19 AYŞENUR ÖZCAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
20 AYTUNÇ YILDIRIM ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği 
21 BARAN UYGUNER KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Mühendisliği  
22 BARIŞ BATUHAN TOPAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları  
23 BATI BARAN ÜSKÜPLÜ KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Uluslararası İlişkiler  
24 BEKİR UĞUR YILDIRIM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 
25 BENGİ NUR BOZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Tıp 
26 BENGİ SU TAVRİS KOÇ ÜNİVERSİTESİ  İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat  
27 BERİL AYCAN YAĞIZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
28 BERKAY BİTEK Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
29 BERKE BÜYÜKARIKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
30 BERSUN TURNA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Tarih 
31 BESTE AYDEMİR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Çeviribilim 
32 BESTE BÜYÜK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Psikoloji 
33 BEYZA TEMİZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İktisat 
34 BİLGİN BAYRAKTAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp
35 BORA KUNTER ŞAHİN Technische Universitat München - Informatik:Games Engineering ALMANYA
36 BUĞRAHAN ZEYNEL TEMÜR Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
37 BURHAN BALCI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İşletme 
38 CAN OZAN AYDIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
39 CAN ÖZDOĞANCI KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği  
40 CAN SEYMAN Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
41 CANBERK TURAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
42 CANSEL TUNCER İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi 
43 CEMİL GÖRKEM OSMANUSTA ABİTUR ALMANYA 
44 ÇAĞAN MUNGAN University of California, Los Angeles ABD
45 ÇAĞRI ATA MUTLU ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi   
46 DEFNE TÜZÜN Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
47 DEMİR ER Technische Universitat München- Betriebswirtschaftslehre ALMANYA
48 DENİZ CANDAŞ Technische Universitat München - Informatik ALMANYA
49 DENİZ ÖNDER Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
50 DOĞUKAN MECİT AKIN Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
51 DUYGU AYDIN Technische Universitat München-Biochemie ALMANYA
52 DUYGU COŞAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
53 DUYGU DÖNMEZDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp
54 ECE DİLAY KAPLAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Psikoloji 
55 ECE NAZ BULĞAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Eczacılık Fakültesi  
56 ECEM MERVE BÜYÜKBAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi 
57 EDA ÖZALTAY Technische Universitat Berlin- Architektur ALMANYA
58 EDA YÜCELER Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
59 EGE ÖZSOY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İngilizce Öğretmenliği 
60 EGEMEN ÇATALKAYA Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
61 EKİN ERGEN Rheinische Friedrich-Wilhelms Universitat Bonn- Mathematik Matematik ALMANYA
62 EKİN ŞAHİN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ    Hukuk Fakültesi 
63 ELBRUZ YANÇATORAL Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
64 ELÇİN ULU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi  
65 ELİF BİLGE EMANET ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği 
66 ELİF DOĞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
67 ELİF ERGÜÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İngiliz Dili ve Edebiyatı 
68 ELİF REYYAN ÇADIRCIBAŞI ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
69 ELİF YILMAZ Bremen Wirtschaftsingenieurwesen ALMANYA
70 EMİR BOZDURGUT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği 
71 EMİR FARUK CIRIT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Felsefe 
72 EMİRCAN İNCE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İktisat 
73 ENES ENGİN DERELİ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İşletme  
74 ERDOĞAN ATA GEZEN Ludwig Maximilians Universitat München- Volkswirtschaftslehre ALMANYA
75 ERVA KÖŞKER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık
76 ESER GÖKSU IŞIK FU Berlin Biochemie ALMANYA
77 ESRA KARGICI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği 
78 EYLÜL GEÇİT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Kimya 
79 EYLÜL GÖKÇE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği 
80 EZGİ DAĞDEVİREN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
81 EZGİ SARIOK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
82 EZGİ YAVAŞCA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp 
83 FULYA ALTINAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
84 GÖKTUĞ ÖZGÜL KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği  
85 GÜLSEREN BAYRAKTAR TERCİH YAPMADI
86 GÜLSÜN ZEYNEP DENKLEŞTİRİCİ Karlsruher Institut Für Technologie- Elekrtotechnik ALMANYA
87 HAKAN ŞAHİNOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi 
88 HALİL İBRAHİM ÇANAKKALELİ Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
89 HASAN ALTAN BİRLER ABİTUR ALMANYA 
90 HASAN BAHADIR SAVAŞ Karlsruher Institut Für Technologie- Elekrtotechnik ALMANYA
91 HELİN GÜL SÖNMEZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İktisat 
92 HİCRET YILDIZ BAŞOL Technische Universitat München-Architektur ALMANYA
93 HİLAL ÖZKORKMAZ TERCİH YAPMADI
94 İBRAHİM ALPEREN TUNÇ Ludwig Maximilians Universitat München- Biologie ALMANYA
95 İDİL BENGİ VARLIK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği 
96 İDİL TOKLUCU ABİTUR ALMANYA 
97 İLAYDA EKER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi 
98 İLAYDA ŞENOVA KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Kimya-Biyoloji Mühendisliği  
99 İLKNUR SELEN EKŞİOĞLU ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi   
100 İPEK KARAEL TERCİH YAPMADI
101 İPEK NAZ BELEVİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
102 İREM CEMRE DOĞANER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Kimya Mühendisliği 
103 İREM PERK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Matematik  
104 İSMAİL FURKAN COŞGUN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
105 İZEL MERVE ÖZDİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
106 KAAN MUSTAFA ÇETİN Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
107 KAAN USLU ABİTUR ALMANYA 
108 KIVANÇ MERTEK Technische Universitat München-Architektur ALMANYA
109 KUMSAL ÖZGÜR YALE UNİVERSİTY ABD
110 KUTALMIŞ HÜSEYİN ERSOY İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ    Hukuk Fakültesi 
111 MEHMET DORUK GÖRKEMLİ Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
112 MEHMET KEREM SUBAŞI Bremen Wirtschaftsingenieurwesen ALMANYA
113 MEHMET ÖZKARA Technische Universitat München-Physik ALMANYA
114 MERT YILMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Ekonomi  
115 METİN ÜNÜVAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği 
116 MİNE TÜLÜ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği
117 MUHAMMED BERA KAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği 
118 MUHAMMED FURKAN ÖZKOCA Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
119 MUHSİN ONUR ASLAN TERCİH YAPMADI
120 MUSTAFA BARAN GÖKTÜRK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
121 MUSTAFA DUMLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 
122 MUSTAFA ERDENAY GÜROL Karlsruher Institut Für Technologie- Elekrtotechnik ALMANYA
123 MUSTAFA İKBAL ÇETİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp
124 MUSTAFA KIRAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  İşletme  
125 MUTLU DENG ALVAÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp
126 NEYİR ERDEŞER McGill University- Anatomy and Cell Biology  KANADA
127 NİLDEN AKSOY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İşletme 
128 NİSANUR YILMAZ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi
129 NUR CEREN KOYUNCU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
130 NUR ECE DURKAYA ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
131 NUR İDİL MÜFTÜOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ  Sanat ve Sosyal Bilimler Programları  
132 NURCAN ZEYNEP DEMİRSOY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Türk Dili ve Edebiyatı 
133 ONUR GÖKER Berlin Humboldt University ALMANYA
134 ORHUN YÜKSEL Karlsruher Institut Für Technologie- Elekrtotechnik ALMANYA
135 OSMAN EMRE KOÇ TERCİH YAPMADI
136 OSMAN SERTAN FINDIKÇI İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi 
137 ÖMER FAKİH TÜRKMEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
138 ÖZGE BALKAN İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi 
139 ÖZGE GÜLEÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Tıp
140 ÖZGÜR BÖÇKÜN Technische Universitat München-Maschinenwesen ALMANYA
141 ÖZGÜR YILDIZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
142 ÖZLEM SEVCİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
143 ÖZNUR İLAYDA YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği
144 PAKİZE PELİN ÜZBE KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
145 PELİNSU ÖZER TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği 
146 RAMAZAN BURAK KARAGÖZ İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi  
147 ROJDA HİÇSANMAZ Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
148 SAFA MERT AKMEŞE Technische Universitat München-Informatik ALMANYA
149 SAFA YAVUZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Felsefe 
150 SAİD BİLAL KARSLI KOÇ ÜNİVERSİTESİ  Psikoloji  
151 SELEN UZUN TERCİH YAPMADI
152 SELİN CAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
153 SENA SU BAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık  
154 SENİHA BEGÜM ŞENTOP İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
155 SERRA BAYRAM MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi 
156 SEVİLCAN FIRTINA ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi
157 SILA ODABAŞI EGE ÜNİVERSİTESİ  Mütercim-Tercümanlık 
158 ŞÜKRAN ECEM CAN SAT-İNGİLTERE 
159 TAHA BATUR CAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
160 TARIK BUĞRA IŞIK Universitat Köln-Medicin ALMANYA
161 TUNAHAN AKGÜL TERCİH YAPMADI
162 TÜRKAN BANU KARATAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi 
163 ULAŞ UĞUR GÜNEYSU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
164 UMUT DÖRÜCÜ Medizinische Universität Wien ALMANYA
165 UYGAR AĞIRMAN ABİTUR ALMANYA 
166 YAĞIZ TURGUT Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
167 YAĞMUR KARAOL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
168 YAKUP ERDEM YILDIZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Mühendisliği 
169 YAMAÇ KARAKUŞ Berkeley University ABD
170 YANKI BAMBAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Dilbilim 
171 YANKI KURTCAN Technische Universitat München - Informatik:Games Engineering ALMANYA
172 YEŞİM NİHAL ÇELEBİ YALE UNİVERSİTY ABD
173 YUSUF MERT BİLA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği 
174 YUSUF PARILDAR TERCİH YAPMADI
175 ZEYNEP ESMA GÜNDÜZ TERCİH YAPMADI
176 ZEYNEP İDİL YAVUZ Technische Universitat München - Informatik ALMANYA
177 ZEYNEP İZLEN ERENOĞLU Technische Universitat München-Elektrotechnik ALMANYA
178 ZEYNEP SERRA ÖZYÜKSEL İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi 
179 ZÜLAL ERDOĞAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi
180 ZÜLAL PINAR ÖZİLTÜRK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi  
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 31.08.2016 - Güncelleme: 05.10.2023 23:26 - Görüntülenme: 7532
  Beğen | 1  kişi beğendi